Zegarki, zegarki męskie, zegarki damskie, zegarki dziecięce, budziki, zegarek damski, zegarek męski
Strona głównaRegulamin konkursu
Tłumacz Google

Ilość produktów w przechowalni: 0

Zobacz

Regulamin konkursu

REGULAMIN KONKURSU W PLIKU PDF


Regulamin konkursu

Zrób sobie prezent na święta

I. POSTANOWIENIA OGÓLNE

§ 1

Niniejszy regulamin określa warunki, na jakich odbywa się konkurs " Zrób sobie prezent na święta ", zwany dalej „Konkursem”. Przedmiotem Konkursu jest wybór najciekawszych odpowiedzi na pytanie konkursowe. Konkurs odbywa się na profilu worldtrade24.pl w serwisie Facebook.com, http://www.facebook.com/worldtrade24

§ 2

Organizatorem Konkursu jest: WORLD TRADE24 Robert Borkowski , ul. Bitwy nad Bzurą 7, 25-236 Kielce, właściciel sklepu internetowego www.worldtrade24.pl („Organizator Konkursu”)

§ 3

Konkurs jest organizowany na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, na stronie http://www.facebook.com/worldtrade24 serwisu Facebook.com dla użytkowników tego serwisu, którzy są fanami, bądź określą się jako fani profilu worldtrade24.pl w serwisie Facebook.

§ 4 Konkurs trwa od 2.12.2015 do 15.12.2015r. (godz 23:59)

§ 5

Konkurs ten nie jest w żaden sposób sponsorowany przez serwis Facebook.

II. UCZESTNICY KONKURSU

§ 6

Uczestnikami Konkursu mogą być osoby pełnoletnie, które na profilu worldtrade24.pl na Facebooku umieszczą w komentarzu pod wpisem konkursowym odpowiedź na pytanie konkursowe.

§ 7

Uczestnikami Konkursu nie mogą być pracownicy, ani osoby pozostające w stosunku zlecenia lub w innym stosunku prawnym, do którego stosuje się przepisy o zleceniu z Organizatorem Konkursu oraz członkowie rodzin wskazanych osób, do drugiego stopnia pokrewieństwa.

§ 8

Administratorem danych osobowych uczestników Konkursu jest Organizator. Dane osobowe przekazane Organizatorowi przez uczestników Konkursu będą przetwarzane w celu realizacji Konkursu. Dane osobowe mogą być także przetwarzane, gdy jest to niezbędne dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów administratora danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich nie podanie uniemożliwi laureatom otrzymanie nagród.

III. ZASADY I PRZEBIEG KONKURSU

§
9

 1. Nad prawidłowym przebiegiem Konkursu i przyznaniem nagród czuwają Osoby Odpowiedzialne powołane przez Organizatora (Jury). W skład Jury wchodzą 3 osoby wybrane przez Organizatora.

 1. Konkurs trwa od 02.12.2015 do 15.12.2015 (godz.23:59)

§ 10

2. Zgłoszona do Konkursu odpowiedź nie może zawierać linków, zwrotów uznanych za niecenzuralne lub w jakikolwiek sposób godzące w uczucia innych. Odpowiedzi zawierające ww. nie zostaną dopuszczone do Konkursu.

3. Konkurs jest moderowany. Każda zgłoszona do Konkursu praca-odpowiedź, aby wziąć udział w rywalizacji, musi zostać zaakceptowana przez moderatorów. Wszystkie zgłoszone odpowiedzi, które uzyskają akceptację moderatorów, będą publikowane na profilu worldtrade24.pl przez czas określony przez Organizatora.

4. Celem postawionym przed uczestnikami Konkursu jest:

napisanie komentarza pod postem konkursowym, zawierającego ciekawą odpowiedź – który zegarek osoba biorąca udział chciałaby wygrać i uzasadnienie dlaczego.

 1. Zwycięzcami Konkursu zostaną autorzy 4 najciekawszych odpowiedzi konkursowych tj. analogicznie do każdego z 4 możliwych zegarków wybranych przez uczestników. Przeprowadzone przez Jury głosowanie (16.12.2015) będzie składać się z 1 etapu: spośród wszystkich komentarzy wybrane zostaną 4 najlepsze odpowiedzi na pytanie konkursowe analogicznie do każdego numeru zegarka (niezależnie od ilości polubień komentarza)

 2. Warunkiem udziału w Konkursie jest zamieszczenie Odpowiedzi Konkursowej pod postem konkursowym w terminie od 2.12.2015 do 15.12.2015r. i jej akceptacja przez moderatorów.

 3. Każdy z uczestników Konkursu może zamieścić tylko 1 odpowiedź konkursową.

 4. Zgłaszając się do Konkursu, Uczestnik oświadcza i potwierdza, że zgłoszona przez niego odpowiedź konkursowa jest jego autorstwa.

 5. Organizator zastrzega, że wszelkie formy nieuczciwej rywalizacji (m.in. spamowanie na stronach serwisu Facebook oraz innych serwisów internetowych), mające na celu mataczenie w konkursie, są zabronione. Tym samym, w uzasadnionych przypadkach, gdy któryś z Uczestników dopuści się takich praktyk, Organizator ma prawo usunąć jego zgłoszenie z Konkursu.

 6. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane przez uczestników konkursu.

 7. Rozstrzygnięcie Konkursu (opublikowanie wyników na profilu worldtrade24.pl na Facebook'u) nastąpi 16.12.2015 r. do godziny 17:00.

 8. Imiona i nazwiska laureatów (zgodnie z danymi udostępnionymi przez uczestników serwisowi Facebook.com) zostaną opublikowane w serwisie Facebook.com na profilu worldtrade24.pl przez Osoby Odpowiedzialne powołane przez Organizatora.

 9. Laureaci Konkursu będą poproszone o podanie danych do wysyłki nagród drogą pocztową. Koszty wysyłki nagród ponosi Organizator.

IV. NAGRODY


§11

 

1. W konkursie przewidziano następujące nagrody dla laureatów:

zegarek męski Giacomo Design GD01004

zegarek męski Giacomo Design GD03005


zegarek damski RBO RM30010

zegarek męski RBO RL10020

2. Nagroda nie może zostać wymieniona na równowartość pieniężną.

 1. Sponsorami nagrody jest Firma : WORLD TRADE24 Robert Borkowski , ul. Bitwy nad Bzurą 7 , 25-236 Kielce, właściciel sklepu internetowego www.worldtrade24.pl

V.POSTANOWIENIA KOŃCOWE

§12

 1.  Zgłoszenie uczestnictwa w Konkursie oznacza wyrażenie przez Uczestnika Konkursu zgody na zamieszczenie niektórych danych wymienionych w § 10 (w szczególności imienia i nazwiska) we wszystkich materiałach, niezależnie od formy ich wyrażenia, mających za przedmiot propagowanie Konkursu oraz relacje z jego przebiegu na stronie www.worldtrade24.pl oraz https://www.facebook.com/worldtrade24 na czas określony przez Organizatora Konkursu.

 2. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany zasad Konkursu nawet w trakcie jego trwania. Informacja o zmianach będzie umieszczona w profilu worldtrade24.pl w serwisie Facebook. Zmiany wchodzą w życie z dniem ich ogłoszenia na stronach internetowych.

 3. Organizator nie ponosi kosztów związanych z dostarczeniem zgłoszeń konkursowych przez uczestników Konkursu.

 4. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za problemy techniczne, powstałe w trakcie przesyłania zgłoszeń konkursowych i wynikające z nich opóźnienia w nadejściu zgłoszeń.

 5. Organizator ponosi koszty przesyłki nagród przyznanych w Konkursie.

 6. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminów: rozpoczęcia i zakończenia dodawania zgłoszeń konkursowych, rozpoczęcia i zakończenia głosowania (wyboru zwycięzcy) oraz publikacji wyników Konkursu.

 7. W przypadku naruszenia Regulaminu przez Uczestnika, Osoby Odpowiedzialne powołane przez Organizatora mogą go wykluczyć na każdym etapie Konkursu.

 8. W kwestiach nieuregulowanych Regulaminem stosuje się przepisy kodeksu cywilnego.

 9. Zasady Konkursu dostępne są na stronie http://zegarki.worldtrade24.pl/regulamin-konkursu-inf-33.html

 10. Zgłoszenie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją warunków zapisanych w niniejszym Regulaminie.

GRAWEROWANIE
Zegarek damski Extreim Y006A-2E BKSL OKAZJA -67%
Szybki podgląd
164,00 zł 49,00 zł
Zegarek damski G. Rossi 6017A-3E1 WHRD -47% promocja
Szybki podgląd
130,00 zł 69,00 zł
Elegancki zegarek męski Giacomo Design GD01002 PROMOCJA -30%
Szybki podgląd
799,00 zł 199,00 zł
Zegarek męski Giacomo Design GD11003 chronograf
Szybki podgląd
535,00 zł 219,00 zł
Modny zegarek męski Ruben Verdu RV0401 bransoleta
Szybki podgląd
299,00 zł 129,00 zł
Elegancki zegarek męski Ruben Verdu RV1103
Szybki podgląd
339,00 zł 179,00 zł
Zegarek damski Kahuna KLF-0009L Pink Friendship
Szybki podgląd
102,00 zł 69,00 zł
Zegarek damski G. Rossi 6017A-3B1 GDBR -42% promocja
Szybki podgląd
130,00 zł 75,00 zł
ZEGAREK MĘSKI DIADORA DI-012-12 STARTER CHRONOGRAF PROMOCJA -60%
Szybki podgląd
719,00 zł 269,00 zł
Przejdź do panelu Kreator
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Akceptuję

Dlaczego my?

 • 25 tys zadowolonych klientów!
 • Oryginalne produkty w opakowaniach producenta!
 • Najniższe ceny dzięki bezpośredniemu importowi!
 • U nas nie czekasz na towar bo mamy go w magazynie!
 • Wysyłka kurierem InPost w 24 godziny jest już na miejscu!
 • Darmowa wysyłka dla zamówień powyżej 300zł!
 • Wraz z towarem otrzymujesz paragon/f-vat oraz podbitą gwarancje!
 • 14 dni na zwrot towaru gdy nie spełnia oczekiwań!
 • Szybka płatność przelewem/kartą poprzez DotPay!
 • Możliwość płatności przy odbiorze!

Nasze opinie na:
Opinie o sklepie worldtrade24
Sklep Worldtrade24.pl - opinie klientów